Apie įmonė

UAB „Konventa“ veikia nuo 2007 m.

LR Aplinkos ministerijos Atestatu Nr. 6045 bendrovei suteikta teisę atlikti ypatingų statinių (gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų) dalies projektavimą (statinio šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo) bei statybos darbus (statinių šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas, statinių vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas).

Bendrovėje dirba atestuoti specialųjų statybos darbų vadovai ir energetikos darbuotojai.

Įmonės darbuotojai atestuoti atlikti specialiuosius darbus: aukštalipių (nuo pastolių), kėlimo įrenginių lopšiuose, krovinių kėlimo kranais vadovas, naftos ir jos produktų įrenginių eksploatavimas sprogioje aplinkoje darbų vadovas, darbas su OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga ir šilumos siurbliais ir kt.

Bendradarbiaujame su kvalifikuotais projektuotojais ir patikimais įrangos tiekėjais.

Sėkmingai vystome bendradarbiavimą su klientais ir statybinėmis įmonėmis Lietuvoje ir užsienyje. 

Pagrindinis mūsų darbo principas:

profesionalus požiūris į kliento poreikius ir interesus.

Atliekant sistemų projektavimo ir įrengimo darbus stengiamės maksimaliai suderinti technologinius poreikius su galiojančiais standartais ir normomis, optimizuoti techninius sprendimus ir parinkti ekonomiškiausius budus pasiekti norimų rezultatų.

Mums labai svarbu ne tik sėkmingas projektų įgyvendinimas, bet ir efektyvi, ekonomiška įrenginių eksploatacija, leidžianti klientui taupyti eksploatacijai skirtas lėšas.